Mauritius zdobywa trzy wiodące nagrody za najlepszy cel podróży na 2022 World Travel Awards dla regionu Oceanu Indyjskiego

Mauritius po raz kolejny zapewnił sobie pozycję wiodącego miejsca na Oceanie Indyjskim, z tropikalnym rajem na wyspie, który zdobył trzy prestiżowe nagrody za cel podróży w 2022 World Travel Awards (WTA) – region Oceanu Indyjskiego.

Coroczne nagrody wyróżniają i honorują zwycięzców w każdej kategorii, którzy zostali uznani za najlepszych w branży turystycznej, turystycznej i hotelarskiej, ponieważ WTA są uważane za najbardziej prestiżowe nagrody światowego przemysłu turystycznego. Zwycięzcy, na podstawie głosów oddanych przez profesjonalistów z branży turystycznej i publiczności, zostali ogłoszeni podczas prestiżowej uroczystej kolacji, która odbyła się 15 października w Kenyatta International Convention Center w Nairobi w Kenii.

Bujne lasy, dzikie wodospady, wyjątkowa przyroda, surowe góry i otoczone palmami białe plaże, a także światowej klasy luksusowe kurorty, romantyczne otoczenie i skupienie się na zrównoważonej turystyce, umożliwiły Mauritiusowi podniesienie tytułu: „Wiodąca przygoda Oceanu Indyjskiego Cel turystyczny”; „Wiodący cel ślubów na Oceanie Indyjskim”; oraz, po raz pierwszy, „Wiodący cel zrównoważonej turystyki na Oceanie Indyjskim”.

„Cieszymy się z uznania Mauritiusa jako wiodącego miejsca docelowego na wyspę Oceanu Indyjskiego przez WTA i naszych kolegów z branży w trzech kategoriach, ponieważ są to obszary w ramach naszego mandatu turystycznego, w których staramy się być najlepsi. Po prawie 18 miesiącach, ograniczeniach podróży i blokadach podczas pandemii Covid-19, jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że globalna turystyka znów rośnie, ponieważ witamy na Mauritiusie turystów z całego świata” – mówi Arvind Bundhun, dyrektor Mauritiusa Urząd Promocji Turystyki (MTPA).

„Dla sektora turystyki na wyspie otrzymanie wszystkich tych wyróżnień w różnych kategoriach na najwyższym poziomie przez WTA jest znaczącym osiągnięciem i hołdem dla naszego prężnego i odradzającego się sektora przemysłu” – mówi Arvind.

„Po bezprecedensowym i szczególnie trudnym czasie dla globalnego sektora turystyki, gdy wszyscy zarządzamy skutkami pandemii, ważne jest, abyśmy nadal promowali naszą wyjątkową ofertę turystyczną, aby zapewnić, że Mauritius po raz kolejny pozostanie ulubionym miejscem docelowym. Obejmowało to uruchomienie interaktywnej kampanii cyfrowej #MauritiusNow, aby pokazać naturalne piękno wyspy w czasie rzeczywistym oraz wprowadzenie opcji długoterminowej wizy premium ważnej przez rok dla osób poszukujących alternatywnej pracy, życia, rozrywki opcja stylu życia w bezpiecznym środowisku.”

Poza pięknym morzem, białe piaszczyste plaże oraz luksusowe kurorty i hotele to wiele ukrytych klejnotów na uboczu, które czekają na odkrycie. Jako tygiel egzotycznych kultur, widoki, dźwięki, smaki i doświadczenia, które spotyka się na Mauritiusie, są unikalne dla tej małej, ale bardzo wyjątkowej wyspy.

„Wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej nadal promujemy ten cel podróży na naszych kluczowych rynkach na całym świecie. Te nagrody WTA potwierdzają, że Mauritius jest wiodącym miejscem na wyspie Oceanu Indyjskiego dla turystyki przygodowej, wesel i zrównoważonej turystyki” – komentuje Arvind.

W sektorze lotniczym, narodowy przewoźnik Mauritiusa, Air Mauritius, został również uhonorowany podczas wydarzenia regionalnego, zdobywając nagrody w regionie Oceanu Indyjskiego jako „Wiodąca marka linii lotniczych” i „Wiodąca linia lotnicza w klasie ekonomicznej”.

Graham Cooke, założyciel World Travel Awards, mówi: „Zainteresowanie programem World Travel Awards 2022 pokazuje, że apetyt na podróże i turystykę nigdy nie był silniejszy i dobrze wróży przyszłości branży, gdy zaczyna się globalne ożywienie. Zwycięzcy kategorii reprezentują najlepszych przedstawicieli branży turystycznej i turystycznej na Oceanie Indyjskim i każdemu z nich gratuluję. Wszyscy wykazali się niezwykłą odpornością w ciągu roku bezprecedensowych wyzwań”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *