Mauritius rozpoczyna nową kampanię

Mauritius 15 marca 2023 r. ogłosił rozpoczęcie nowej kampanii „Poczuj energię naszej wyspy”, która skupia się na życiu, pulsie i energii Mauritiusa.

Uspokajający, euforyczny, ciekawy, żądny przygód – Mauritius to miejsce, w którym można poczuć więź z naturą i być wolnym. Wyspa oferuje wakacyjną przygodę pełną interakcji i doświadczeń. Zaprasza turystów, aby zatrzymali się na chwilę i poczuli się obecni, poświęcając czas na kontakt ze sobą i swoją rodziną.

Kampania jest otwartym zaproszeniem Mauritiusa do odwiedzenia gór, lagun, wodospadów, plaż, parków narodowych i gwarnych uliczek. Mauritius jest wystarczająco duży, aby przeżyć niezwykłe przygody i wystarczająco mały, aby zrobić to wszystko podczas jednego urlopu.

Mauritius zaznaczył swoją obecność na targach ITB Berlin prezentując ekscytującą nową kampanię. To długo wyczekiwane wydarzenie zapewniło doskonałą platformę do zaprezentowania piękna i serdecznej gościnności wyspy globalnej publiczności złożonej z profesjonalistów i entuzjastów podróży.

One thought on “Mauritius rozpoczyna nową kampanię

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *