Air Mauritius wznawia bezpośrednie loty do Delhi

Pasażerowie będą mogli polecieć teraz bezpośrednio z Delhi na Mauritius, wyspę białych piaszczystych plaż i kuszącego turkusowego oceanu.

Air Mauritius, flagowy przewoźnik Mauritiusa, od 3 maja 2023 r. wznowi bezpośrednie loty do i z międzynarodowego lotniska im. Indiry Gandhi w Delhi. Loty będą odbywać się co dwa tygodnie samolotem Airbus A330, w konfiguracji dwuklasowej – biznes i ekonomiczna, mieszczącej w sumie 254 pasażerów. Planowany czas lotu to 7 godzin i 30 minut.

Aby uczcić wznowienie bezpośrednich lotów z Delhi na Mauritius, linie Air Mauritius we współpracy z Mauritius Tourism Promotion Authority zorganizowały 14 kwietnia wieczorną galę networkingową w hotelu Imperial w Delhi.

– Cieszymy się, że możemy wznowić naszą działalność w Delhi po trzech latach nieobecności. Indie i Mauritius łączą szczególne stosunki, które są zbudowane na silnym fundamencie. Zarówno Indie, jak i Mauritius łączy kultura, pochodzenie, język i położenie geograficzne. W kwietniu Air Mauritius z dumą obchodzi 50-lecie swojej obecności w Indiach – powiedział Krešimir Kučko, dyrektor generalny Air Mauritius.

– Długo wyczekiwane połączenie Delhi-Mauritius to kamień milowy ułatwiający dojazdy podróżnym z północnych Indii. Jesteśmy wdzięczni Air Mauritius za tę inicjatywę. Przewidujemy gwałtowny wzrost liczby turystów w naszym kraju – dodał Arvind Bundhun, dyrektor Urzędu ds. Promocji Turystyki na Mauritiusie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *