SPA & WELLNESS

Wakacje to idealny czas, aby naładować akumulatory i zadbać o siebie.

Mauritius jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować, zadbać o ciało i duszę. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy prostego masażu, czy kompleksowej formuły odnowy biologicznej, spa na wyspie oferują szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych. Hotelowe spa, z których wiele otrzymało międzynarodowe wyróżnienia, korzysta z wysokiej jakości produktów renomowanych marek, takich jak Clarins, La Prairie, Givenchy czy Cinq Mondes.

Lokalna grupa hotelowa opracowała własną markę zabiegów Seven Colours, która może konkurować z najlepszymi międzynarodowymi markami. Luksusowe lub bardziej intymne otoczenie, masaże ajurwedyjskie, zabiegi inspirowane oceanem, przyrodą Afryki lub Mauritiusa, w pomieszczeniu lub w ogrodzie z widokiem na morze, samemu lub w parze, na dwie lub cztery ręce, wszystko jest możliwe, aby osiągnąć upragnione wyciszenie. Ponadto w niektórych uzdrowiskach po zabiegu można napić się naparu lub świeżego soku owocowego z Juice Barów ulokowanych w bliskim sąsiedztwie obiektów.

W niektórych hotelach proponowane są również sesje jogi i fitnessu oraz warsztaty zdrowego odżywiania prowadzone przez renomowanych zaproszonych trenerów, a w niektórych przypadkach również zdrowe
bufety i wegetariańskie restauracje. Jeśli podczas naszych wakacji nie rezydujemy w kurorcie na Mauritiusie, większość spa hotelowych jest otwarta również dla osób niebędących gośćmi w zależności od dostępności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *