Zakwaterowanie

Mauritius słynie na całym świecie z wyjątkowej gościnności i usług hotelarskich. Dzięki różnym rodzajom zakwaterowania, od luksusowych kurortów po hotele butikowe, pensjonaty i hotele biznesowe, istnieje szeroki wybór dla wszystkich podróżnych. Wszystkie te kurorty kierują się zdrowym poczuciem gościnności i profesjonalizmu.

Mauritiański krajobraz gościnności składa się z lokalnych i międzynarodowych marek i grup, takich jak Accor, Anantara, Attitude Resorts, Beachcomber, Club Med, Constance Hotels, Four Seasons, Heritage Resorts, Hilton, Indigo Hotels, Intercontinental, The Lux Collective, Marriott, Maritim, Oberoi, One&Only, Radisson Blu, Sofitel, Sun Resorts i Veranda Resorts. Istnieją również inne wysokiej jakości hotele i hotele butikowe, które nie są częścią dużych grup na całej wyspie. Większość hoteli znajduje się na wybrzeżu, z wyjątkiem niektórych hoteli biznesowych. Jeśli chcesz zbliżyć się do lokalnej społeczności i żyć jak Mauryjczyk podczas swojego pobytu, możesz zdecydować się na jeden z wielu pensjonatów na wyspie.

Wszystkie dostępne rodzaje zakwaterowania spełniające standardy są zrzeszone w różnych organach i stowarzyszeniach zarejestrowanych w urzędach: