Rodzinne wakacje

Dzięki tropikalnemu klimatowi, bezpiecznym i czystym plażom oraz szerokiej gamie atrakcji Mauritius jest idealnym miejscem dla rodzin. Bezpośrednie nocne loty oznaczają minimalne jetlag, a przy różnicy czasu wynoszącej zaledwie trzy godziny, rodziny mogą spędzać wakacje bez kłopotów.

Dzieci w każdym wieku będą cieszyć się złotymi piaskami i krystalicznie czystą wodą na Mauritiusie. Dni mijają wylegując się na plaży i pływając w morzu. Ale Mauritius to wyspa stworzona do zwiedzania, idealna dla żądnej przygód młodzieży. Aby uzyskać ekscytujący sposób na podziwianie zapierającego dech w piersiach otoczenia i wspaniały widok na baldachim lasu, dlaczego nie zachęcić swoich dzieci do spróbowania zjazdu tyrolką? Mauritius może pochwalić się najdłuższymi tyrolkami na Oceanie Indyjskim, co staje się coraz bardziej popularne wśród rodzin. Inne atrakcje napędzane adrenaliną to Canyoning w Tamarin Falls lub skoki spadochronowe z wysokości 10 000 stóp w Grand Baie.

Są domem dla ogromnej różnorodności ptaków i zwierząt, Mauritius oferuje wycieczki, podczas których dzieci mogą swobodnie oglądać, dotykać i poznawać asortyment żyjących tu stworzeń, zarówno dużych, jak i małych. 100-letnie żółwie olbrzymie zawsze cieszą się popularnością wśród dzieci, a także gatunki endemiczne dla Mauritiusa, w tym pustułka maurytyjska i gołąb różowy. Spacer po rezerwacie Ebony Forest w Chamarel to świetny sposób, aby zobaczyć zwierzęta w ich naturalnym środowisku i zobaczyć małpy, koniecznie odwiedź Park Narodowy Black River Gorges!

Hotele stale powiększają swoją ofertę rodzinną, z których większość oferuje bezpłatne kluby dla dzieci i młodzieży, które prowadzą zabawne zajęcia edukacyjne. Najnowsze innowacje obejmują pokoje rodzinne, wyposażenie dla niemowląt, baseny dla dzieci, menu i konsole do gier, a także juniorskie akademie sportowe.